FAQ - Aplikacja do Planowania Budżetu Domowego i Oszczędzania Pieniędzy

FAQ – Program do Oszczędzania Pieniędzy – Pytania i Odpowiedzi

W trakcie instalacji programu, jak i późniejszego korzystania z niego,  możesz wybrać, czy chcesz przechowywać dane w naszej bezpiecznej chmurze, czy tylko na swoim komputerze.

Obecna wersja programu jest w pełni darmowa dla prywatnego użytkownika jak i dla firm.

Tak, program posiada aplikację mobilną, w najbliższym czasie będzie dostępna na systemach Android i IOS.

Nasza aplikacja jest dla wszystkich osób, które chcą w łatwy sposób nadzorować swój budżet, kontrolować wydatki , zarządzać oszczędnościami, rozliczać projekty. Program jest przeznaczony do użytkowania osobistego jak i firmowego.

Na stronie Fin4Family.com jest dostępna dokumentacja do programu. Bezpośrednio z programu można wysłać maila z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Obecnie nie musisz kupować licencji. Wystarczy, że zarejestrujesz się i możesz używać programu za darmo bez ograniczeń.

Nie musisz. Po pobraniu aplikacji możesz używać wersji demonstracyjnej programu. Po zarejestrowaniu się otrzymasz pełną wersję.

Przy uruchomieniu program sam sprawdza, czy masz aktualną wersję.

Oczywiście, takie jest Twoje prawo. Napisz do nas, a usuniemy Twoje dane lub użyj opcji dostępnej w programie, w konfiguracji konta.

Standardowo dane z programu Fin4Family są zapisywane w lokalnej bazie na komputerze użytkownika. Bazę można przenieść lub stworzyć nową w dowolnym miejscu, do którego program będzie miał dostęp. Baza może być zabezpieczona hasłem. Istnieje również możliwość stworzenia bazy na serwerze MSSQL. Program posiada opcję robienia kopii zapasowych danych. Natomiast wszystkie dane podawane przy rejestracji są przechowywane zgodnie z wytycznymi RODO.

Scroll to Top